Preferencyjna linia pożyczkowa

Preferencyjna linia pożyczkowa to propozycja dla Członków Kasy Centrum, którzy mają rachunek osobisty i korzystają z karty płatniczej Visa Classic, a na ich konto wpływa stały dochód.

  • Maksymalny limit, jaki możesz otrzymać, to nawet dwudziestokrotność dochodu.Pieniądze możesz wydać na dowolny cel.
  • Część przyznanego indywidualnie limitu jest nieoprocentowana.

 

Zapytaj o pożyczkę

Preferencyjną linię pożyczkową może otworzyć każdy posiadacz konta z kartą Visa, na którego rachunek wpływa stały dochód.

  • Minimalna kwota, jaka przysługuje w ramach preferencyjnej linii pożyczkowej, to 500 zł.
  • Limity ustalane są indywidualnie w zależności od wysokości dochodów Członka Kasy Centrum.

Co to znaczy, że część limitu jest nieoprocentowana? Jeśli w ramach Twojej preferencyjnej linii pożyczkowej przyznano Ci limit nieoprocentowany w wysokości np. 500 zł, to nie poniesiesz kosztów związanych ze skorzystaniem z niego, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz kartą co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 250 zł, czyli połowy Twojego nieoprocentowanego limitu.

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Zapytaj o pożyczkę

Skontaktuj się z Doradcą.

Kliknij przycisk "Skontaktuj się z naszym doradcą" widoczny z prawej strony, aby przejść do formularza kontaktowego. Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu (zakładka "Poproś o kontakt") lub napisz bezpośrednio swoje pytanie (zakładka "Skontaktuj się z nami"). Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty email, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji oraz umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum. Podczas kontaktu doradca zada Ci kilka pytań o Twoją obecną sytuację finansową. Odpowiedzi na te pytania pomogą mu wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej.

 

Wyślij zapytanie pożyczkowe.

Kliknij przycisk "Zapytaj o pożyczkę" widoczny pod niniejszą informacją, aby przejść do formularza informacyjnego.  Podaj swoje dane osobowe, wskaż produkt, który Cię interesuje oraz odpowiedz na kilka podstawowych pytań dotyczących Twojej aktualnej sytuacji finansowej. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty email, przedstawi Ci wstępną propozycję pożyczkową oraz umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Centrum.

 

Zostań Członkiem Kasy Centrum.

Z oferty Kasy Centrum mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapraszamy na spotkanie w placówce Kasy Centrum, przyjdź z dowodem osobistym. Wypełnisz deklarację członkowską, podpiszesz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

 

Weź pożyczkę.

Jeśli jesteś już Członkiem Kasy Centrum, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Zapytaj o pożyczkę